Przestronne mieszkanie z dużym, słonecznym tarasem

Mieszkanie na sprzedaż
600 000 PLN, Pow. 80,20 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
80,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Rumia
Rok budowy:
2002
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
423166
Cena za m2:
7481.30 PLN
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej i najszerszej oferty na stronie Home4.pl


  • Cicha i pełna spokoju okolica

  • Duży 45-metrowy taras z widokiem na las

  • Idealna ekspozycja południowo-zachodnia

  • Mieszkanie dwupoziomowe 


To przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z dużym i słonecznym tarasem z pewnością znajdzie swoich miłośników wśród osób ceniących sobie kameralność, ciszę i bliskość natury przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej komunikacji i szybkiego dostępu do udogodnień jakie daje nam infrastruktura miejskiej.

O budynku:
Niski i kameralny budynek usytuowany jest na zamkniętym terenie wyłożonym kostką brukową,
na terenie posesji znajdziemy liczne nasadzenia dodające miejscu uroku. Posesja w całości ogrodzona jest murkiem a wjazdu na jej teren chroni brama sterowana pilotem.
Budynek w 2019 przeszedł remont elewacji co dodatkowo uatrakcyjnia to miejsce!

O mieszkaniu:
Mieszkanie o powierzchni 80m2 dysponuje wyjątkowym układem, który został tak zagospodarowany aby nadać mu klimat a mieszkańcy mogli poczuć przestrzeń. 
Dzięki idealnej południowo-zachodniej ekspozycji praktycznie każdy dzień w mieszkaniu jest słoneczny i ciepły. Na mieszkanie składa się:

I poziom:
Salon połączony z jadalnią o powierzchni ponad 30m2 , który będzie idealnym miejscem do rodzinnych obiadów i spędzania czasu z rodziną.
Przestronna kuchnia z oknem i dużą powierzchnią blatów roboczych, dzięki którym bez zmartwień o miejsce przygotujemy kilkudaniowy obiad
Łazienka z wanną z hydromasażem
Pokój sypialny z oknem
Hol wraz z szafami w zabudowie

II poziom:
Pokój z oryginalną antresolą i prywatną łazienką będzie idealną sypialnią dla najmłodszych, świetnie sprawdzi się również jako domowa biblioteka lub miejsce relaksu.
Ogromny taras z widokiem na las z racji swojej powierzchni jest miejscem, które bez wątpienia może służyć do organizacji wieczorów grillowych nawet w kilkanaście osób. Dzięki jego ekspozycji można na nim zażywać kąpieli słonecznych praktycznie od samego rana do późnego wieczora.

Do mieszkania przynależy 5-metrowa piwnica oraz miejsce postojowe na zamkniętej posesji!

Lokalizacja:

Rumia jest miastem, które w ostatnich latach bardzo mocno zyskała na popularności, główną zaletą, która zdefiniowała jej sukces jest to, że zaledwie kilka chwil zajmie nam dotarcie z niej do Gdyni, oraz świetnie sprawdza się jako baza wypadowa do Rewy czy Mechelinek.

Mieszkanie ulokowane jest w części Rumii, która może pochwalić się szybkim dostępem do komunikacji miejskiej oraz rewelacyjnym dostępem do udogodnień infrastruktury miejskiej. 

Dojście z mieszkania na przystanek autobusowy zajmie nam zaledwie 3 minuty, dokładnie tyle samo czasu będziemy jechać z mieszkania do obwodnicy Trójmiasta. Spacer do Galerii Rumia to jedynie 6 minut!

Dzięki bezpośredniej bliskości lasu, który jest o krok możemy cieszyć się wędrówkami leśnymi i zielenią! 

Oferta dostępna tylko w biurze Home4!

Zapraszam do umawiania prezentacji!


Nieprawidłowy adres E-mail