Zaciszne miejsce pełne udogodnień - Rumia Janowo

Mieszkanie na sprzedaż
Zapytaj o cenę, Pow. 56,80 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Rumia Janowo
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
119604
Cena za m2:
Zapytaj o cenę
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą na naszej stronie - Home4.

Lokalizacja inwestycji jest wręcz doskonała. Janowo, będące największą dzielnicą Rumii, jest położone tuż przy granicy z Gdynią. Lokalizacja osiedla sprzyja szybkiemu dojazdowi do portowego miasta, jednocześnie zachęcając do wypraw w zielone oraz morskie kierunki. Blisko stąd do dynamicznego centrum miasta, malowniczych lasów i jezior czy wyciszającego morza. Dodatkowym atutem inwestycji jest jej położenie w odległości zaledwie 12 min piechotą od przystanku stacji SKM Rumia Janowo.

Osiedle to zespół czterech atrakcyjnie zaprojektowanych budynków mieszkaniowych, których wysokość sięga czterech pięter z miejscowymi podwyższeniami do pięciu. Po środku osiedla powstanie zielony dziedziniec, który tworzyć będzie kameralne miejsce do spotkań i mieszkańców. W centralnym punkcie stanie indywidualnie zaprojektowany drogowskaz, który zachęci mieszkańców do odkrywania najciekawszych miejsc w otoczeniu inwestycji.

Jasna elewacja, eleganckie loggie i liczne przeszklenia będą nawiązywały wyglądem do otwartej nadmorskiej okolicy, a drewniane detale wskażą inspirację naturą. Całość dopełni zróżnicowana, ozdobna roślinność oraz ogródki przynależące do lokali mieszkalnych.

Okolicę wyróżnia rozwinięta infrastruktura, która zapewnia codzienny dostęp do niezbędnych usług i udogodnień. Na miejscu znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, targowisko, galerie handlowe oraz apteka.
Nieprawidłowy adres E-mail