2-pok. mieszkanie, Stare Miasto 2 km od inwestycji

Mieszkanie na sprzedaż
561 816 PLN, Pow. 43,40 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43,40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
349268
Cena za m2:
12945.07 PLN
Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej, najszerszej oferty na stronie Home4.

Jest to oferta bezpośrednia od dewelopera, bez prowizji i podatku PCC.

Kameralne osiedle, oferujące szeroki wybór lokali mieszkalnych od 1 do 5-pokojowych, w metrażach od 25 do 122 m2. Największe apartamenty będą miały ekspozycję na 3 strony świata, natomiast powierzchnia ogródków sięgać będzie nawet 220 m2.

Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewni kontrola dostępu oraz podgląd z kamer. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie prywatna strefa rekreacyjno-klubowa umiejscowiona w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe.

Bliskość Śródmieścia to niezależność i komfort decyzji. Urzekające architekturą i atmosferą Stare Miasto, wraz z klimatycznymi restauracjami i kawiarniami znajduje się niecałe 2 km od inwestycji.

Mieszkańcy sami zdecydują, kiedy korzystać z atrakcji tętniącego życiem miasta, a kiedy pozostać w zaciszu i spokoju osiedla. Na co dzień dogodny dostęp do komunikacji, pozwoli oszczędzić czas i sprawnie dotrzeć do centrów biznesowych, obwodnicy, lotniska czy placówek szkolnych i akademickich Trójmiasta.

Stylowo urządzona strefa klubowa zachęca do spotkań z przyjaciółmi przy dobrej kawie czy podczas partii bilarda. W pełni wyposażona sala fitness oraz strefa kardio pozwolą zadbać o zdrowie w dogodnym momencie. Wewnętrzny dziedziniec obfitujący w zieleń, z kołem młyńskim, kaskadą wodną oraz 3 placami pozwoli na odpoczynek i regenerację.

Zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Nieprawidłowy adres E-mail